Norveç Gençlik Değişim Projesi 17-25 2022

Başvuru kapalı Başvuru Başlangıç: 2022-05-25 21:13:11 Başvuru Bitiş: 2022-06-25 21:13:11

17-25 Haziran 2022 tarihinde Norveç'in Hamar şehrinde yapılacak olan AB Erasmus+ Gençlik Değişim Projesi için 10 katılımcı arıyoruz.


17-25 Haziran 2022 tarihinde Norveç'in Hamar şehrinde yapılacak olan AB Erasmus+ Gençlik Değişim Projesi için 10 katılımcı arıyoruz. Projeye az kaldığı için AB vatandaşlığı olan, Schengen vizesi olan veya yeşil pasaportlu katılımcılar seçilecektir.


Tarih ve Yer: 17-25 Haziran 2022 - Hamar, Norveç

Katılımcı: 10 katılımcı (Toplam 60 Katılımcı)

Ülkeler: Türkiye, Litvanya, Portekiz, Hırvatistan, Italya ve Norveç

Konu: Sağlıklı Yaşam ve Bulaşıcı Hastalıklar


This situation puts both their personal and societies collective health in danger which is the reason why our project is needed to increase consciousness about the possible outcomes of this neglect. The main aim of the program is to widen the perception of youth in the case of infectious diseases. Throughout the project, participants will be informed on the topics of protection from illnesses and the procedures that they need to take in case of being infected by one

Our goals during and after the end of the project are:

*To explain the relationship between migration and the illnesses.

* To enhance the potential of youth participation to these issues via the input of interested nations and the supporters of the project

* To exchange information about common infectious diseases among participants

* To show the effect of sports and nutrition and sleep on immunity

*To minimize the possible intolerance against the individuals that are infected with mentioned contagious illnesses.


1. Lütfen bilgileri dikkatlice okuyunuz ve proje konusu doğrultusunda başvurunuzu yapınız.

2.     CV'nizi eklemeyi unutmayınız. CV göndermeyen arkadaşlar otomatik olarak elenecektir. CV'yi istediğiniz formatta ve                   İngilizce veya Türkçe yazabilirsiniz.
3. Projeye başvuracak kişilerin dil bilme zorunluluğu yoktur ama grubun aktif olması için sadece 1 kişi İngilizce bilmeyen               geri kalan iyi derece ve orta derece İngilizce bilenler seçilecektir.
4. Proje tarihlerindeki konaklama, yeme-içme ve aktivite giderleri ev sahibi kuruluş tarafından karşılanacaktır. Diyarbakır                   CEVKA’nın projenin fiziki organizasyonunda bir sorumluluğu yoktur.
5      Yol ücreti proje tarafından Erasmus+ kuralları kapsamında karşılanacaktır. 
6.      Proje yaş aralığı 18-30 yaştır.
7.      Covid-19 önlemleri inceleyip ona göre başvuru yapınız.
8.      Sadece seçilen kişilere dönüş yapılacak ve daha ayrıntılı bilgi verilecektir. Sonuçlar websitesi üzerinden açıklanacaktır.


Son başvuru tarihi:  Seçilene kadar başvuru kabul alınacaktır.

ÜST